facebook twitter Google Plus
Hayalet Dayı Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayalet Dayı Fragmanı özeti:

Vizyon Tarihi: 29 Mayıs 2015
Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Ali Yorgancıoğlu
Oyuncular : Settar Tanrıöğen , Caner Özyurtlu , Esra Dermancıoğlu , Ayşe Melike Çerçi , Ülkü Duru
Senaryo : Serkan Altuniğne , Ozan özcan , Ali Yorgancıoğlu
Yapımcı : Ali Yorgancıoğlu
Konusu: Başlarını sokacak bir ev arayan Ozan ve Caner uzun ve zorlu arayışları sonucunda tam da istedikleri gibi bir ev bulurlar. Olağanüstü bir fiyata buldukları ev aslında gerçekten de olağanüstü çıkınca eğlenceli olaylar peşlerini bırakmaz. Tuttukları eski konağın vefat eden ev sahibi maalesef arafta kalmıştır ve onu sadece Caner ile Ozan görebilmektedir. Bu yaşlı ruhun öteki tarafa huzurla geçmesine yardım etmek artık bu iki gencin görevidir. Evde rahat bir nefes alabilmek için başladıkları bu görev onları çok komik ve bir o kadar duygusal olayların içine sürükler.


Hayalet Dayı Film Fragmanı izle Full hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Hayalet Dayı Fragmanı Yorumları (0)
Hayalet Dayı Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayalet Dayı Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hayalet Dayı,Hayalet Dayı izle,Hayalet Dayı filmi izle,Hayalet Dayı film fragmanı izle,Hayalet Dayı filmi full izle,Hayalet Dayı filmin konusu, Hayalet Dayı Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Hayalet Dayı Fragmanı filminin vizyon tarihi, Hayalet Dayı Fragmanı oyuncu kadrosu, Hayalet Dayı Fragmanı filminin türü, Hayalet Dayı Fragmanı filmi hangi kanalda, Hayalet Dayı Fragmanı ne zaman