facebook twitter Google Plus
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman özeti: Vizyon Tarihi: 17 Şubat 2012
Yapım:2011 - ABD, Birleşik Arap Emirlikleri
Tür : Aksiyon, Fantastik, Gerilim
Süre: 95 Dak.
Yönetmen : Brian Taylor, Mark Neveldine
Oyuncular : Nicolas Cage, Anthony Head, Idris Elba, Christopher Lambert, Violante Placido
Senaryo : David S. Goyer, Scott M. Gimple, Seth Hoffman
Yapımcı : Stan Lee, David S. Goyer

Konusu: Johnny Blaze motosikleti ile gösteriler yapan çılgın bir sürücüdür. Yıllar önce başına gelen talihsiz bir olay yüzünden babası ve çocukluk aşkı Roxanne´i koruyabilmek için şeytanla anlaşma yapmıştır. Anlaşmaya göre gündüzleri kendisi olacak geceleri ise şeytana itaat eden hayalet sürücü olmak zorundadır. Gücünü masumları korumak için kullanmak isteyen Johnny Blaze şeytanla büyük bir mücadele içine girecektir.

Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Film fragmanı full izle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman Yorumları (0)
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi fragman, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi yabancı film fragmanı, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi izle, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi full izle, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi fragmanı izle, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi türkç, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman filminin vizyon tarihi, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman oyuncu kadrosu, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman filminin türü, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman filmi hangi kanalda, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Fragman ne zaman