facebook twitter Google Plus
İksir: Dedemin Sırrı Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 16 Mayıs 2014
Yapımı: 2014 - Türkiye
Tür: Animasyon
Yönetmen: Birkan Uz
Oyuncular: Keremcem, Seda Güven, Oğuz Oktay, Cansu Tosun, Bülent Çolak
Senaryo: Murat Ferhat, Arzu Yurtseven
Konusu: Keremcem'in canlandırdığı sevilen bir rock yıldızı olan Kerem, küçük yaşta öksüz kaldıktan sonra kız kardeşi ile beraber dedesinin çiftliğinde yaşamaya başlar. Hayvanlar üstünde çalışmalar yapan dedesi, hayvanlarla konuşup onlara emirler vermeye yarayan bir iksir yaratır. Yardımcısı Ökkeş dışında kimseye bu iksirden söz etmez.

İksir: Dedemin Sırrı Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) Yorumları (0)
İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İksir Dedemin Sırrı fragman, İksir Dedemin Sırrı Filmi fragmanı, İksir Dedemin Sırrı Fragman (2014), İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) oyuncu kadrosu, İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) filminin türü, İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) filmi hangi kanalda, İksir: Dedemin Sırrı Fragman (2014) ne zaman