facebook twitter Google Plus
Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı (10 Aralık Salı)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kız Taylan'ın tuzağına düşen Serhat gözünü bir minibüste açar. Hamido ile beraber bir mezbahaya götürülen Serhat, ölümle burun burunadır. Kız Taylan'ın yaptığı ilaç yüzünden kendini toparlayamayan Serhat, gözleri önünde büyük bir acı daha yaşar. Polislerin gelmesiyle yine ölümün köşesinden dönen Serhat tüm yaşadıklarını ve kayıplarını bir bir ödetmeye yemin eder. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan diğer bir kişi ise Burak'tır. Burak sözünü dinletemediği aile fertlerini hiçe sayarak kendi planını uygulamaya karar verir ve Nurgül'ün yanına gider. Yeraltı dünyasının karanlık adamları İsmet Ali Topçuoğlu önderliğinde kendileri için artık daha büyük bir tehdit olan Serhat'a karşı yeni bir plan yaparlar. Serhat, Dadaylı ve Doktor Nazmi ise yapılan bu planın tuzağına düşeceklerdir.
kaçak 10. bölüm 2. fragmanı (10 aralık salı) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: kaçak, kaçak izle, kaçak yeni dizi, kaçak atv, kaçak fragmanı izle, kaçak yeni bölüm, kaçak son bölüm, kaçak 10. bölüm fragmanı, Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kaçak 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti