facebook twitter Google Plus
Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı özeti:

Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Koliba Film'in yeni dizi projesi Kanatsız Kuşlar 26. bölümü ile ekranlara gelecek. Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölüm tanıtımını ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Kemal kızının kurduğu oyunu bozmuştur. Emre'ye daha da çok güvenmeye başlamıştır artık. Kemal'in de güvenini kazanan Emre babası olarak bilmediği Muzaffer'le yüzleşir. Onur'un yaşadığı olaylar yüzünden hayata bakışı değişen Zeynep'e Onur'un güzl bir akşam yemeği sürprizi olur. Yeniden yaşama bağlamak için hazırladığı sürpriz aralarındaki buzları eritir.


Kanatsız Kuşlar dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kanatsız Kuşlar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: kanatsız kuşlar fragmanı izle, kanatsız kuşlar yeni bölüm, kanatsız kuşlar son bölüm, Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı özeti