facebook twitter Google Plus
Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı özeti:

Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Koliba Film'in yeni dizi projesi Kanatsız Kuşlar 45. bölümü ile ekranlara gelecek. Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölüm tanıtımını ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Nefise'nin hastaneden kaçırılması ailede büyük bir etki yaratır. Muzaffer bu durumdan çocukların etkilenmemesi için Azime'yi bir şey söylememesi için şart koşarken Azime kendi bildiğini okur. Azime çocuklara Muzaffer'i suçlayıcı bir şeyler söyler. Eğer Nefise bulunmazsa Muzaffer'in çocuklara karşı işi çok zor olacaktır.


Kanatsız Kuşlar dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kanatsız Kuşlar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum BALKANLI

DİZİ İÇERİĞİNİ VE HEYECANINI YİTİRDİ, SANKİ SADECE AHMET BAŞ ROLDE, YETER KARIŞIK ENTRİKALAR VE LÜZUMSUZ ANLATIMLAR, 6 AYDIR EMRE NİN ÜZERİNDEN PRİM YAPTINIZ, ZATEN ATV UYUYO, ORDA HAKLISINIZ, BU DİZİ SEYİRCİSİ AZ, PARASIDA AZ OLUR DENMİŞ AMA YAZIK ORDA OYNAYAN KALİFİYELİ SANATÇILARA, OKADAR SIKICI OLDU Kİ, ŞU AHMETİ DİZİDE ÖLDÜRSENİZ DAHA BÜYÜK REYTİNG YAPARDINIZ, YÖNETMEN DE AHMETİ BAŞINA TAÇ ETTİ, AHMET KENDİ ZATEN ÇOK ÇİRKİN EKRANA BİLE YAKIŞMADIĞI GİBİ ROLLERİ DE HEP ÇİRKİN VE TAHAMMÜLSÜZ, SENARİST NEYİNE GÜVENİP BU KADAR SAÇMALIYOR ANLAYAMADIK, O YAZIYOR SANATÇI EKMEK PARASI DİYE OYNUYOR, SENARİST VE YÖNETMEN SANATÇININ KARİZMASINI MI DÜŞÜNECEK, ABUK SUBUK RİTMİ BOZUK SAHNELER ÇEKİP ÇEKİP EKRANA KOYUYORSUNUZ, MİLLETİN SİNİRİNİ BOZUYORSUNUZ, AYIP DENEN BİR KAVRAM VAR ONUDA SİZ Mİ SİLECEKSİNİZ AKILSIZ FİKİRSİZ PARAGÖZ ADAMLAR, BEŞ PARA ETMEZ DİZİNİZ YERE BATSIN, DİZİ KADIN VE KIZ AYIBI OLDU ÇIKTI, YETER BİTSİN ARTIK BU SAÇMALIKLARA SON VERDİR ATV. ATV UYUMA YA, YÖNETİM KURULUNU DEĞİŞTİR YADA KANALI SAT.

yorum Sedi

Cok seviyorum bu dizini


Anahtar kelimeler: kanatsız kuşlar fragmanı izle, kanatsız kuşlar yeni bölüm, kanatsız kuşlar son bölüm, Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kanatsız Kuşlar 45. Bölüm Fragmanı özeti