Kirli Sepeti 27. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (0 Yorum)
Kirli Sepeti 27. Bölüm Fragmanı özeti:

Yapımını Medyapım'ın üstlendiği Fox tv'nin yeni dizisi Kirli Sepeti'nin oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Devrim Yakut, Serkay Tütüncü, Ceren Moray, Cansu Tosun, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Aleyna Özgeçen, Bestemsu Özdemir, Deniz Sarıkaş, Fehmi Karaarslan ve Billur Melis Koç gibi başarılı isimler rol alıyor. Merve Girgin'in yönetmen koltuğunda oturduğu Kirli Sepeti dizisi ağusts ayınnın sonlarında sete çıkması bekleniyor. Lüks bi sitenin temizlikçiliğini yapan kişilerin gözünden aktarılan olaylar, izlieyiciler için büyük merak uyandırdı. Kirli Sepeti 27. Bölüm 1. Fragmanı kanalı ile eş zamanlı olarak burada yerini alacaktır. Keyifli seyirler...

Kirli Sepeti 27. Bölüm Fragmanı Hakkında Bilgiler:

Fragman Özetleri:

  • 2. Fragman: Bu fragmanda; Medine'nin hatalarının sonuçlarıyla yüzleşmesi, Songül'ün fedakarlıkları ve Hayriye'nin umutsuz çabaları yer alıyor. Fragmanın son sahnesinde ise Medine, Murat'a yalvarıyor.
  • 1. Fragman: Bu fragmanda; Songül'ün hayatının tehlikede olması, Medine ve Murat arasındaki gerilim ve Hayriye'nin endişeleri ön plana çıkıyor. Fragmanın son sahnesinde ise Songül, gözyaşları içinde yere yığılıyor.

Fragman Hakkında Yorumlar:

Kirli Sepeti 27. Bölüm fragmanları, dizinin hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Fragmanlarda yer alan duygu yüklü sahneler, merak uyandıran gelişmeler ve karakterlerin yaşadığı zorluklar izleyicileri etkiledi.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda da fragmanların çok beğenildiği ve dizinin yeni bölümünün heyecanla beklendiği ifade edildi.

Ek Bilgiler:

  • Kirli Sepeti 27. Bölüm, 17 Nisan 2024 Pazartesi günü saat 20:00'da FOX'ta yayınlanacak.
  • Fragmanlar, FOX'un resmi YouTube kanalında ve diğer çeşitli platformlarda yayınlanmaktadır.
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen