facebook twitter Google Plus
Korku Yolu (İn Fear) Film Fragmanı Full İzle (2014)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Korku Yolu Fragman (2014) özeti:

Vizyon Tarihi: 25 Temmuz 2014
Yapım:2013 - İngiltere
Tür : Gerilim
Süre: 85 Dak.
Yönetmen : Jeremy Lovering
Oyuncular : Alice Englert, Iain De Caestecker, Allen Leech
Senaryo: -
Yapımcı: James Biddle

Konusu: Yeni evli çift Tom ve Lucy tatil için bir kasabanın yolunu tutarlar. Gidecekleri yere giderlerken yollardaki tabelalarda bir geriplik olduğunu farkederler. Karanlık çöktüğünde ise kendi çevrelerinde daireler çizdiklerini ve bir labirentin içine düştüğünü anlarlar. Bir tuzağa düştüklerini geç olsa da anlamışlardır ve en güvenli yerin arabanın içi olacağını düşünürler fakat bilmedikleri bir şey vardır bu korku arabanın arka koltuk kısmından gelmektedir.


Korku Yolu (İn Fear) Film Fragmanı Full İzle (2014) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Korku Yolu Fragman (2014) Yorumları (0)
Korku Yolu Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Korku Yolu Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Korku Yolu fragman, Korku Yolu film fragmanı izle, Korku Yolu oyuncuları, Korku Yolu konusu, Korku Yolu türkçe dbulaj izle, Korku Yolu izle, Korku Yolu Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Korku Yolu Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Korku Yolu Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Korku Yolu Fragman (2014) filminin türü, Korku Yolu Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Korku Yolu Fragman (2014) ne zaman