facebook twitter Google Plus
Kuralsız (Insurgent) Film Fragmanı İzle Türkçe Altyazılı Full 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kuralsız Fragmanı (2015) özeti:

Vizyon Tarihi
20.03.2015 (1s 59dk)
Yönetmen:
Robert Schwentke
Oyuncular:
Shailene Woodley, Theo James, Octavia Spencer
Tür
Bilimkurgu, Aksiyon
Konusu:
Futüristik bir distopyada geçen öyküde, beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısının bu hiyerarşik yapı üzerine inşa edildiğini ve belli bir yaşa gelen gençlerin kendileri için biçilen sınıflardan birine dahil edilerek eğitilmelerini izlemiştik. Bu hiyerarşik yapılanma içerisinde kendine has bir kategoriye sahip olan Tris ise, öykünün finalinde hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirecek güce sahip olduğunu keşfetmişti.
Veronica Roth'un öyküsünden beyazperdeye aktarılan serinin devam filminde ise; Tris'in kişisel tercihinin tercihinin sonucunda bir devrim hareketi başlatırken, yayılan bu isyanın hiyerarşik yapıyı yavaş yavaş çözerek, var olan düzenin değişmesine tanık olacağız! Mücadeleye kaldığı yerden devam edecek olan Tris'in yolculuğunun bu ikinci ayağını perdeye taşıyacak isim ise, yönetmen Robert Schwentke olacak.


Kuralsız (Insurgent) Film Fragmanı izle Türkçe Altyazılı Full 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kuralsız Fragmanı (2015) Yorumları (0)
Kuralsız Fragmanı (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kuralsız Fragmanı (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Insurgent fragmanı izle Türkçe altyazılı, Kuralsız izle,Kuralsız ,Kuralsız film fragmanı izle,Kuralsız full izle,Kuralsız hd film fragmanı izle, Kuralsız Fragmanı (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Kuralsız Fragmanı (2015) filminin vizyon tarihi, Kuralsız Fragmanı (2015) oyuncu kadrosu, Kuralsız Fragmanı (2015) filminin türü, Kuralsız Fragmanı (2015) filmi hangi kanalda, Kuralsız Fragmanı (2015) ne zaman