facebook twitter Google Plus
Manda Yuvası Film Fragmanı Full İzle (2015)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Manda Yuvası Fragman (2015) özeti:

Vizyon Tarihi: 27 Şubat 2015
Yapım: 2015 - Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : İlyas İlbey
Oyuncular : Kadir Çöpdemir, Seray Sever, Yasemin Yalçın, Kemal Kuruçay, Eylem Şenkal
Senaryo : Atilla Atalay, Can Barslan
Yapımcı : İlyas İlbey

Konusu: ''Seni yenicem İstanbul'' şeklinde İstanbul'a bir hevesle giden ve orada inşaat işinde çalışan Aşur (İlyas İlbey) hala görüştüğü kastamonu köylülerinden köyüne kameramanların geldiğini öğrenir ve bir hızla soluğu memleketinde alır. Çekimleri Kastamonu Araç ilçesinde olan filmde oyuncuların çoğunluğunu ilk defa kamera karşısına geçen köy halkı olmaktadır.


Manda Yuvası film fragmanı full izle (2015) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Manda Yuvası Fragman (2015) Yorumları (0)
Manda Yuvası Fragman (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Manda Yuvası Fragman (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Manda Yuvası izle, Manda Yuvası fragmanı, Manda Yuvası full izle, Manda Yuvası filmi izle, Manda Yuvası oyuncuları, Manda Yuvası yasemin yalçın, seray sever, ilyas ilbey, kadir çöpdemir, Manda Yuvası Fragman (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Manda Yuvası Fragman (2015) filminin vizyon tarihi, Manda Yuvası Fragman (2015) oyuncu kadrosu, Manda Yuvası Fragman (2015) filminin türü, Manda Yuvası Fragman (2015) filmi hangi kanalda, Manda Yuvası Fragman (2015) ne zaman