facebook twitter Google Plus
Mısır Tanrıları (Gods Of Egypt) Film Fragmanı İzle Full Hd 2016
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) özeti: Başrollerinde Nikolaj Coster-Waldau ve Gerard Butler gibi önemli isimlerin yer aldığı film Mısır Tanrıları 26 Şubat'ta vizyona girecek. Filmin hikayesi Karanlığın Tanrısı Set ve Mısır Tanrısı Horus arasında geçmektedir.
Set, Mısır İmparatorluğu'nun tahtını ele geçiriyor. Böylelikle ülkeye kaos ve çatışma hakim olmakta. Sıradan bir hırsız olan Bek, Mısır Tanrılarından Horus ile güçlerini birleştiriyor. Böylece hem sevdiği kadını kurtarmayı hem de Karanlığın Tanrısını yenmeyi ümit ediyor. Filmde ayrıca Elodie Yung, Brenton Thwaites, Chadwick Boseman ve Courtney Eaton gibi isimlerde rol almaktadır.

Mısır Tanrıları (Gods of Egypt) Film Fragmanı izle Full Hd 2016 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) Yorumları (0)
Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Mısır Tanrıları filmi fragmanı,Mısır Tanrıları full fragmanı,Mısır Tanrıları türkçe dublaj fragmanı,Mısır Tanrıları türkçe altyazılı fragmanı,Gods of Egypt fragmanı izle,Gods of Egypt türkçe dublaj fragman, Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) filmi ne zaman vizyona girecek, Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) filminin vizyon tarihi, Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) oyuncu kadrosu, Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) filminin türü, Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) filmi hangi kanalda, Mısır Tanrıları Film Fragmanı (2016) ne zaman