facebook twitter Google Plus
Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 94. bölümü ile yine her pazartesi olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Ozan şirketten istifa etmeye karar verir. Ozan iyice kontrolden çıkmıştır ve Cihan onu kontrol altında tutmaya çalışır. Ozan'ın silahla gezmesine izin vermek istemeyen Cihan çareyi polise ihbar etmekte bulur. Cİhan'ın bu hamlesi Ozan'ı tamamen kaybetmesine sebep olur.


Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Paramparça 94. Bölüm 3. Fragmanı özeti