facebook twitter Google Plus
Pinokyo Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Pinokyo Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi 23 Nisan 2015 (1s 36dk)
Yönetmen: Anna Justice
Oyuncular: Mario Adorf, Ulrich Tukur, Benjamin Sadler ...
Tür Aile , Fantastik
Ülke Almanya
Yaşlı Geppetto usta bir çam ağacı dalından, yalnızlığına ortak olabilecek bir arkadaş yaratmayı başarır ve ona Pinokyo adını verir. Pinokyo sadece konuşmakla kalmaz, aynı zamanda yaşam bularak neredeyse insan özelliklerini taşımaya başlar ve bundan sonraki hayatı çeşitli maceralara ev sahipliği yapar. Üstelik söz konusu olan yaramazlık olunca, Pinokyo'nun ahşaptan bir çocuktan hiç farkı yoktur! Yaptığı haylazlıklarla Gepotto ustayı bıktıran Pinokyo bir gün yaşadıkları kasabadan kaçar ve Mangiafuoco isminde bir kuklacının eline düşer. Sonrasında ise başına bir türlü dert gelir. Ona başta kızgın olsa da sonra sevgili Pinokyo'sunu aramaya çıkan Gepotto usta ise bir balinaya yem olur! Hep kanlı canlı bir insana dönüşme hayali kuran Pinokyo, cesaretini toplayıp ustasını, balidan kurtarır. Ve en büyük dileği gerçek olur; hem babasına kavuşur hem de gerçek bir oğlan çocuğu olur!
Çocuk masallarının en sevilenlerinden biri olan Pinokyo'nun bu yarı animasyon versiyonunda yönetmenliği Anna Justice üstleniyor. Çekimleri ülkemzide Kuşadası'nda gerçekleştirilen filmin Türkçe dublaj kadrosunda ise Alp Kırşan ve Cemre Kemer yer alıyor.

Pinokyo Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Pinokyo Fragmanı Yorumları (0)
Pinokyo Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Pinokyo Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Pinokyo izle,Pinokyo fragmanı izle,Pinokyo film fragmanı izle,Pinokyo hd izle,Pinokyo film konusu, Pinokyo Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Pinokyo Fragmanı filminin vizyon tarihi, Pinokyo Fragmanı oyuncu kadrosu, Pinokyo Fragmanı filminin türü, Pinokyo Fragmanı filmi hangi kanalda, Pinokyo Fragmanı ne zaman