facebook twitter Google Plus
Polis Akademisi: Alaturka Film Fragmanı Full İzle (2015)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) özeti:

Vizyon Tarihi: 17 Nisan 2015
Yapım:2015 - Türkiye
Tür : Aksiyon, Komedi, Macera, Polisiye
Yönetmen : Ali Yorgancıoğlu
Oyuncular : Mehmet Ali Erbil, Yolanthe Cabau, Peker Açıkalın, Sümer Tilmaç, Elvin Levinler
Senaryo : Kemal Kenan Ergen

Konusu: Polis mesleğine uygun olmayan bir diğer deyiş ile önüne gelen polis akademisine alınmaya başlamıştır. Polis akademisinde aşırı disipliniyle tanınan Müdür Muavini Beton Haşmet'in başına bir dizine garip olay gelir. Garip olaylar gerçekleştikçe Müdür Muavini Beton Haşmet'in sinirleri gerilir ve yeni polis adayları için burası daha eğlenceli bir yer haline gelmeye başlar.


Polis Akademisi: Alaturka film fragmanı full izle (2015) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) Yorumları (0)
Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Polis Akademisi Alaturka filmi, Polis Akademisi Alaturka film fragmanı, Polis Akademisi Alaturka fragman, Polis Akademisi Alaturka izle, Polis Akademisi Alaturka filmi, Polis Akademisi Alaturka full izle, Polis Akademisi Alaturka vizyon, Polis Akademisi A, Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) filminin vizyon tarihi, Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) oyuncu kadrosu, Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) filminin türü, Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) filmi hangi kanalda, Polis Akademisi: Alaturka Fragman (2015) ne zaman