facebook twitter Google Plus
Selam: Bahara Yolculuk Film Fragmanı İzle Full 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 özeti: Vizyon Tarihi: 13 Mart 2015 (2s 6dk)
Yönetmen: Hamdi Alkan
Oyuncular: Gürol Güngör, Aslıhan Güner, Mıktıbek Apazov
Tür: Dram
Konusu: Senaryosu gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak yazılan 'Bahara Yolculuk' filminde, Türkiye’den yola çıkarak Kırgızistan topraklarına uzanan, umut dolu yeni bir hikaye yazmak isteyen gönüllü bir öğretmenin yaşam mücadelesi beyaz perdeye taşınıyor. Bu zorlu mücadelede tanıştığı yeni insanlar, gurbet ve iç içe geçen yaşam öyküleri filme aktarılıyor. 'Bahara Yolculuk' bambaşka insan manzaralarına ev sahipliği yapan sımsıcak bir yol filmi.

Selam: Bahara Yolculuk Film Fragmanı izle Full 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 Yorumları (0)
Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Selam: Bahara Yolculuk ,Selam: Bahara Yolculuk izle,Selam: Bahara Yolculuk film fragmanı izle, Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 filmi ne zaman vizyona girecek, Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 filminin vizyon tarihi, Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 oyuncu kadrosu, Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 filminin türü, Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 filmi hangi kanalda, Selam: Bahara Yolculuk Fragmanı 2015 ne zaman