facebook twitter Google Plus
Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı (22 Mart Pazar)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı özeti: Yiğit annesini kaybettikten sonra Kübra'ya daha bi başka yaklaşmaya başlamıştır. İlk kez aile olma durumunu Kübra ve çevresindeki herkese ispat etmeye başlar. Emir ve Sibel acı çekmektedir.Başrolde Kerem Bürsin oynuyor. Güçlü oyuncusu kadrosuyla bu yıla damga vuracak bir dizi. Şeref Meselesi 18. bölümü ile 22 mart 2015 pazar günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında.
Şeref Meselesi 18. Bölüm fragmanı (22 mart pazar) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Şeref Meselesi kanal d, Şeref Meselesi yeni dizi, Şeref Meselesi tanıtımı, Şeref Meselesi fragman, Şeref Meselesi izle, Şeref Meselesi fragmanı izle, Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı neler olacak, Şeref Meselesi 18. Bölüm Fragmanı özeti