facebook twitter Google Plus
Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı (5 Nisan Pazar)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yiğit'in kendisini sattığını düşündüğü Selim'i öldürdüğü herkesi çok şaşırtır. Emir, Sibel, Derya ve Ender bu duruma inanmaz ve Yiğit'e yüklenirler.Başrolde Kerem Bürsin oynuyor. Güçlü oyuncusu kadrosuyla bu yıla damga vuracak bir dizi. Şeref Meselesi 20. bölümü ile 5 nisan 2015 pazar günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında.
Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. fragmanı (5 nisan pazar) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Şeref Meselesi kanal d, Şeref Meselesi yeni dizi, Şeref Meselesi tanıtımı, Şeref Meselesi fragman, Şeref Meselesi izle, Şeref Meselesi fragmanı izle, Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Şeref Meselesi 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti