facebook twitter Google Plus
Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı (19 Nisan Pazar)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı özeti: Yiğit'in kendisini sattığını düşündüğü Selim'i öldürdüğü herkesi çok şaşırtır. Emir, Sibel, Derya ve Ender bu duruma inanmaz ve Yiğit'e yüklenirler.Başrolde Kerem Bürsin oynuyor. Güçlü oyuncusu kadrosuyla bu yıla damga vuracak bir dizi. Şeref Meselesi 22. bölümü ile 19 nisan 2015 pazar günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında.
Şeref Meselesi 22. Bölüm fragmanı (19 nisan pazar) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Şeref Meselesi kanal d, Şeref Meselesi yeni dizi, Şeref Meselesi tanıtımı, Şeref Meselesi fragman, Şeref Meselesi izle, Şeref Meselesi fragmanı izle, Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı neler olacak, Şeref Meselesi 22. Bölüm Fragmanı özeti