facebook twitter Google Plus
Şirinler 2 Film Fragmanı (1 Ağustos 2013)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Şirinler 2 Fragmanı özeti:

Vizyon Tarihi: 1 Ağustos 2013
Yönetmen: Raja Gosnell
Oyuncular: Christina Ricci, Neil Patrick Harris, Alan Cumming devamı...
Tür: Animasyon
Ülke: ABD

Bu güzel filmi sinemada izle tadına varmak istiyorsanız 1 ağustosta biletler tükenmeden alın, çocuklarınızı mutlu ediniz.
Şirinler'in başının belası olan kötü kalpli büyücü Gargamel, Naughties (Yaramazlar) adlı Şirinlere benzeyen bir grup şirin yaratık yaratır. Yine tek amacıda tabi ki kendisini büyük güçlü yapacak Şirin özüne ulaşmaktır. Fakat yapay değil, ancak gerçek bir Şirin'in özünün işine yarayacağını fark eder. Dahası Şirine bu kötü kalpli yaratıkları gerçek şirinlere döndürmeyi başaran kimsenin bilmediği bir büyü bilmektedir. Gargamel bunu öğrenince hemen Şirine'nin onun peşine düşer ve onu Paris'e kaçırır. Paris'te dünya onu çok başarılı bir sihirbaz olarak tanımıştır, milyonların sevgilisi olmuştur. Şimdi Şirin Baba'nın önderliğindeki Şirinler yine insan dostları Patrick ve Grace ile işbirliği yaparak Şirine'yi kurtarmaya çalışırlar. Peki bakalım Şirine kurtulmak isteyecek midir?
Filmin orjinalinde Şirine'yi Katy Perry Gargamel'i ise Hank Azaria seslendiriyor.


Şirinler 2 Film Fragmanı (1 Ağustos 2013) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Şirinler 2 Fragmanı Yorumları (0)
Şirinler 2 Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Şirinler 2 Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Şirinler 2,Smurfs 2,Şirinler 2 film fragmanı,Şirinler 2 türkçe fragmanı,Şirinler 2 türkçe dublaj izle,Şirinler 2 izle, Şirinler 2 Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Şirinler 2 Fragmanı filminin vizyon tarihi, Şirinler 2 Fragmanı oyuncu kadrosu, Şirinler 2 Fragmanı filminin türü, Şirinler 2 Fragmanı filmi hangi kanalda, Şirinler 2 Fragmanı ne zaman