facebook twitter Google Plus
Son Savaş: Aşk Film Fragmanı Full Hd İzle 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Son Savaş: Aşk Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi 10 Nisan 2015 (1s 49dk)
Yönetmen: Roland Joffé
Oyuncular: Josh Hartnett, Tamsin Egerton, Alice Englert
Tür Aksiyon , Macera , Romantik
Ülke Belçika , Avustralya , Hindistan
2020'de geçen hikayede karısı Laura ile birlikte bir İngiliz ticaret gemisinin enkazını keşfetmek için dalan Jay Fennel'in öyküsü ele alınıyor. Bu tehlikeli dalış sırasında Laura tuzağa düşer, kocası Jay ise onu kurtarmaya çalışırken kazaya uğrayıp komaya girer. Başarılı bir deniz arkeologu olan Jay'in beyin ölümü gerçekleşmiştir. Hikaye sonrasında 1778 tarihine geri dönüp benzer bir hikayenin başkarakteri olan James Stewart'ın öyküsüne odaklanır.
The Mission ve The Killing Fields filmleriyle Oscar Ödülü adaylığı bulunan ünlü yönetmen Roland Joffé'nin yönettiği filmin başlıca rollerinde Josh Hartnett, Tamsin Egerton ve Alice Englert yer alıyor.

Son Savaş: Aşk Film Fragmanı Full Hd izle 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Son Savaş: Aşk Fragmanı Yorumları (0)
Son Savaş: Aşk Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Son Savaş: Aşk Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Son Savaş: Aşk Fragmanı,Son Savaş: Aşk film Fragmanı,Son Savaş: Aşk filmi full izle, Son Savaş: Aşk Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Son Savaş: Aşk Fragmanı filminin vizyon tarihi, Son Savaş: Aşk Fragmanı oyuncu kadrosu, Son Savaş: Aşk Fragmanı filminin türü, Son Savaş: Aşk Fragmanı filmi hangi kanalda, Son Savaş: Aşk Fragmanı ne zaman