facebook twitter Google Plus
Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı 13 Ağustos
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı özeti:

Kanal D’nin, yapımını D Productions’ın üstlendiği, başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Hazal Türesan, Zeyno Günenç ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi "Tatlı İntikam"ın 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Pelin kendisinin kaçırılmasından dolayı Rüzgar'ı suçlu bulmaktadır. fakat bu konuda Sinan'ı inandırmak hiçte kolay olmayacaktır. Sinan her ne olursa olsun Rüzgar'ın böyle bir şey yapacağına ihtimal vermez. Sinan Pelin'in gönlünü almaya çalışırken Pelin her adımda kendini kaçıran kişiye daha da yakınlaşır.


Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı 13 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Tatlı İntikam 19. Bölüm Fragmanı,Tatlı İntikam fragmanı,kanal d yeni dizisi Tatlı İntikam ,Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanı, Tatlı İntikam son bölüm fragmanı, Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Tatlı İntikam 19. Bölüm 3. Fragmanı özeti