facebook twitter Google Plus
Türk Lokumu Film Fragmanı 2016
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Türk Lokumu (2016) özeti: Vizyon Tarihi: 18 Mart 2016
Yönetmen: Deniz Denizciler
Oyuncular: Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız
Tür: Komedi
Ülke: Türkiye

Anadolu’da bir devlet okulunda okuyan Niyazi derslerinin başarısı ve okul birinciliği sebebiyle İstanbul’daki bir Amerikan kolejinde yatılı ve burslu okumak için teklif alır. Babası Emin Efendi oğlunun bu büyük kolejde okuyup büyük adam olacağını umut ederek İstanbul’a gönderir. Çekingen ve efendi bir kişiliğe sahip olan Niyazi kızlar konusunda biraz utangaçtır. Kolejde ise işler biraz farklıdır. Sürekli partiler yapan, eğlenen, kolej hayatını dibine kadar yaşayan öğrenciler yüzünden kolejin başarı oranı düşmüştür. Okul müdürü tek çare olarak Anadolu'da en başarılı öğrenci olan Niyazi'yi okula transfer etmek ve okulun başarı oranını yükseltmek ister. Fakat okul müdürünün bu planı işe yaramaz. Niyazi bir süre sonra bir bambaşka birine dönüşür.

Türk Lokumu film fragmanı 2016 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Türk Lokumu (2016) Yorumları (0)
Türk Lokumu (2016) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Türk Lokumu (2016) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Türk Lokumu full izle, Türk Lokumu hd izle, Türk Lokumu 720p, Türk Lokumu film fragmanı, Türk Lokumu yeni fragman, Türk Lokumu (2016) filmi ne zaman vizyona girecek, Türk Lokumu (2016) filminin vizyon tarihi, Türk Lokumu (2016) oyuncu kadrosu, Türk Lokumu (2016) filminin türü, Türk Lokumu (2016) filmi hangi kanalda, Türk Lokumu (2016) ne zaman