Üç Kız Kardeş 76. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (0 Yorum)
Üç Kız Kardeş 76. Bölüm Fragmanı özeti:

Yapımcılığını Süreç Filmin üstlendiği Üç Kız Kardeş isimli yeni dizi 22 Şubat Salı akşamı ilk bölümü ile Kanal D'de ekranlara gelecek. İclal Aydın'ın Üç Kız Kardeş isimli çok okunan romanından uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda  Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç gibi çok başarılı isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Eda Teksöz'ün üstlendiği dizinin uyarlamasını ise Betül Yağsağan kaleme alıyor. Üç Kız Kardeş 76. Bölüm 1. Fragmanı kanalı ile aynı anda sitemizde yerini aldı. İyi seyirler...


Üç Kız Kardeş 76. Bölüm Fragmanı

Rüçhan ve Oğulları Kavuşuyor!

  1. Bölüm fragmanında Rüçhan'ın oğlu Kartal ile kavuştuğunu görüyoruz. Bu beklenen kavuşma, Rüçhan'a büyük bir mutluluk yaşatıyor. Fragmanda Somer'in de bu mutluluğa ortak olduğunu ve Kartal'ı sevgiyle kucakladığını görüyoruz.

Nesrin'in Zor Kararı

Nesrin, Adnan'ın ihanetinin ardından zor bir karar almak zorunda kalıyor. Fragmanda Nesrin'in boşanma kararı aldığını ve Adnan'dan ayrıldığını görüyoruz. Bu karar, hem Nesrin hem de kızları için zor bir sürecin başlangıcı olacak.

Derya ve Ateş'in Aşkı

Derya ve Ateş'in aşkı 76. Bölümde de devam ediyor. Fragmanda Derya ve Ateş'in romantik anlarını ve mutlu birlikteliklerini görüyoruz. Ancak bu mutluluğun gölgelenebileceğini gösteren bazı sahneler de fragmanda yer alıyor.

Türkan ve Somer'in İlişkisi

Türkan ve Somer'in ilişkisi 76. Bölümde de iniş çıkışlar yaşamaya devam ediyor. Fragmanda Türkan ve Somer'in tartıştığı ve gergin anlar yaşadığı sahneler yer alıyor. Bu gerginliğin nedeni ise tam olarak bilinmiyor.

76. Bölümde Neler Olacak?

  1. Bölüm fragmanı, izleyicilere birçok soru işareti bırakıyor. Rüçhan ve Kartal'ın ilişkisi nasıl olacak? Nesrin, boşanma kararının sonuçlarıyla nasıl başa çıkacak? Derya ve Ateş'in aşkı tehlikeye girecek mi? Türkan ve Somer'in ilişkisi düzelebilecek mi?

76. Bölümü Kaçırmayın!

Üç Kız Kardeş'in 76. Bölümü, 17 Şubat Cumartesi günü saat 20.00'de Kanal D'de yayınlanacak. Bu heyecan dolu bölümü kaçırmamak için ekran başında olmayı unutmayın!

Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen