facebook twitter Google Plus
Ümmü Sıbyan Zifir Film Fragmanı Full İzle (2014)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 21 Kasım 2014
Yapım: 2014 - Türkiye
Tür : Gerilim, Korku
Yönetmen : Efe Hızır
Oyuncular : Mustafa Kırantepe

Konusu: Lise son sınıf öğrencisi olan bir grup öğrenci mezun olmadan önce bir çılgınlık yapıp gece okul içinde öğretmenler odasında parti yapmaya karar verirler. Her şey yolunda gider sessiz sedasız okula girer parti başlar ve çok eğlenirler ta ki içlerinden biri yıllar önce intihar eden Kevser'in ruhunu çağırıncaya kadar.

Ümmü Sıbyan Zifir film fragmanı full izle (2014) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) Yorumları (0)
Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ümmü Sıbyan Zifir film fragmanı, Ümmü Sıbyan Zifir filmi, Ümmü Sıbyan Zifir izle, Ümmü Sıbyan Zifir full izle, Ümmü Sıbyan Zifir fragmanı, Ümmü Sıbyan Zifir korku, Ümmü Sıbyan Zifir oyuncuları, Ümmü Sıbyan Zifir konusu, Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) filminin türü, Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Ümmü Sıbyan Zifir Fragman (2014) ne zaman