facebook twitter Google Plus
Uyumsuz Serisi: Yandaş Film Fragmanı 2016 - The Divergent Series: Allegiant
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Uyumsuz Serisi: Yandaş (2016) özeti: Vizyon Tarihi: 3 Mart 2016
Yönetmen: Robert Schwentke
Oyuncular: Shailene Woodley (Beatrice Prior), Theo James (Four), Ansel Elgort (Caleb Prior), Miles Teller (Peter), Naomi Watts (Evelyn)
Tür: Bilimkurgu, Macera, Aksiyon
Senarist: Noah Oppenheim, Adam Cooper, Bill Collage

Gişe rekorları kıran Uyumsuz serisinin üçüncü filmi Yandaş, Tris ve Dört’ü, öncekinden çok daha tehlikeli yeni bir dünyaya götürecek. Uyumsuz’da sistemi alt üst eden bilgileri ortaya çıkardıktan sonra, Tris ve Dört’ün, Şikago’yu çevreleyen duvarların dışına kaçması gerekmekte, hayatlarında ilk defa bildikleri tek şehri ve sevdiklerini bırakmak zorundadırlar. Tris ve Dört’ün, Şikago duvarlarının arkasında devam etmekte olan ve bütün insanlığı tehdit eden savaşta kimden yana olacaklarına hızlı bir şekilde karar vermesi gerekecek ve Tris hayatta kalabilmek için cesaret, sadakat, fedakarlık ve aşk arasında imkansız bir seçim yapmaya mecbur bırakılacak.

Uyumsuz Serisi: Yandaş film fragmanı 2016 - The Divergent Series: Allegiant fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Uyumsuz Serisi: Yandaş (2016) Yorumları (1)
yorum uyumsuz

Cok guzel


Anahtar kelimeler: Uyumsuz Serisi film fragmanı, Uyumsuz Serisi yandaş fragman, The Divergent Series fragman, Uyumsuz Serisi: Yandaş (2016) filmi ne zaman vizyona girecek, Uyumsuz Serisi: Yandaş (2016) filminin vizyon tarihi, Uyumsuz Serisi: Yandaş (2016) oyuncu kadrosu, Uyumsuz Serisi: Yandaş (2016) filminin türü, Uyumsuz Serisi: Yandaş (2016) filmi hangi kanalda, Uyumsuz Serisi: Yandaş (2016) ne zaman