facebook twitter Google Plus
Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı 19 Temmuz Salı Kanal 7
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı özeti:

Yalancı Bahar (Madhubala) 36. bölümü ile 19 temmuz salı akşamı saat 16:00'da kanal 7 ekranlarında olacak. Rk Madhubala'ya oynadığı oyunun sonuçlarından oldukça memnun kalmıştır. Deepali her şeyin bir oyun olduğunu bildiği halde duygularına engel olamamaktadır. Rk geçmiş Trishna'nın yoluna taş koymuş ve oyuncu olmasına engel olmuştur. Bu defa Rk güzel bir jest yaparak ona oyuncu olması için yardımcı olacaktır.


Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı 19 temmuz salı kanal 7 fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yalancı Bahar madhubala 36. bölüm fragmanı, Yalancı Bahar dizisi fragman, Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı, Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı özeti