facebook twitter Google Plus
Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı 25 Temmuz Pazartesi Kanal 7
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı özeti:

Yalancı Bahar 38. bölümü ile 25 temmuz pazartesi akşamı saat 16:00'da kanal 7 ekranlarında olacak.Karşısında öldü sandığı babasını gören Trishna büyük bir şok yaşar ve baygınlık geçirir. Radra ile Rk arasındaki ilişkinin normalde döndüğünü gören Deepali bu durumdan oldukça rahatsız olur. Deepali aralarını bozmak için bakalım ne yapacak?


Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı 25 temmuz pazartesi kanal 7 fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yalancı Bahar madhubala ne zaman, yalancı bahar madhubala yeni bölüm fragmanı, yalancı bahar 38. bölüm fragman, yalancı bahar 25 temmuz pazartesi, Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı özeti