facebook twitter Google Plus
Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı 29 Temmuz Cuma Kanal 7
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı özeti:

Yalancı Bahar 44. bölümü ile 29 temmuz cuma akşamı saat 16:00'da kanal 7 ekranlarında olacak.Karşısında öldü sandığı babasını gören Trishna büyük bir şok yaşar ve baygınlık geçirir. Balraj adamlarına düğüne gelen herkesi öldürme emrini verir. Özellikle ilk olarak Padmini'yi daha sonrada Madhubala'yı öldürmelerini emreder. Annesini bir şekilde bu zor durumdan kurtaran Madhuala Balraj'ın hedefindedir ve Rk'dan başka yardım alacak kimsesi yoktur.


Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı 29 temmuz cuma kanal 7 fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yalancı Bahar madhubala ne zaman, yalancı bahar madhubala yeni bölüm fragmanı, yalancı bahar 44. bölüm fragman, yalancı bahar 28 temmuz cuma, Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yalancı Bahar 44. Bölüm Fragmanı özeti