facebook twitter Google Plus
Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı 6 Ağustos Kanal 7 Cumartesi
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı özeti:

Yalancı Bahar 52. bölümü ile 6 ağustos cumartesi akşamı saat 20:45'te kanal 7 ekranlarında olacak. Madhubala Rk'ya olan aşkından dolayı onun yalnında olmak ister. Trishna babasının Madhubala'yı öldürtmek istediği planda istemeden de olsa yardımcı olur. Rk Madhubala'nın güvenini kazanabilmek için Malik ve Padmini'nin düğününü fırsat olarak kullanır.


Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı 6 ağustos kanal 7 cumartesi fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yalancı Bahar madhubala ne zaman, yalancı bahar madhubala yeni bölüm fragmanı, yalancı bahar 52. bölüm fragman, yalancı bahar 6 ağustos cumartesi, Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yalancı Bahar 52. Bölüm Fragmanı özeti