facebook twitter Google Plus
Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı 7 Ağustos Kanal 7
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı özeti:

Yalancı Bahar 53. bölümü ile 7 ağustos pazar akşamı saat 20:45'te kanal 7 ekranlarında olacak. Madhubala Rk'ya olan aşkından dolayı onun yalnında olmak ister. Rk Malik'i eve getirdiğinde hem Padmini hemde Madhubala büyük bir sevinç yaşar. Madhubala'nın yaşadığını öğrenen Balraj Trishna ile bağlantıyı daha sıkı tutup ölüm fermanını vermek ister.


Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı 7 ağustos kanal 7 fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yalancı Bahar madhubala ne zaman, yalancı bahar madhubala yeni bölüm fragmanı, yalancı bahar 53. bölüm fragman, yalancı bahar 7 ağustos pazar, Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yalancı Bahar 53. Bölüm Fragmanı özeti