facebook twitter Google Plus
Yav He He Film Fragmanı Full İzle (2015)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yav He He Fragman (2015) özeti: Vizyon Tarihi: 13 Şubat 2015
Yapım: 2015 - Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Volkan Özgümüş
Oyuncular : Ayşe Nil Şamlıoğlu, Başak Daşman, Yakup Yavru, Muhammed Cangören, Cumhur Sarı
Senaryo : Yücel Gökçek
Yapımcı : Volkan Özgümüş

Konusu: Cırtık köyünde doğan Sabri ile Medeni nenelerinin ilaç masraflarını karşılamak için sahip oldukları 3 koyunu satmaya karar verirler. İnternete koydukları ilana alıcı çıkar ve İstanbul'a yola koyulurlar. Fakat hesaba katmadıkları bir şey vardır. Köyün futbol düşkünü 3 çocuk da onlarla birlikte istanbul'a gelmiştir. 2 koyunu teslim ettikten sonra 1 koyunun ortadan kaybolduğunu fark ederler ve kaybolan koyunu bulmadan köylerine dönmeyeceklerdir.

Yav He He film fragmanı full izle (2015) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yav He He Fragman (2015) Yorumları (0)
Yav He He Fragman (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yav He He Fragman (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yav He He sabri ile medeni, sabri ile medeni izle, Yav He He izle, Yav He He filmi, Yav He He full izle, Yav He He oyuncuları, Yav He He konusu, Yav He He vizyon, Yav He He fragman, Yav He He sabri ile medeni fragman, Yav He He Fragman (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Yav He He Fragman (2015) filminin vizyon tarihi, Yav He He Fragman (2015) oyuncu kadrosu, Yav He He Fragman (2015) filminin türü, Yav He He Fragman (2015) filmi hangi kanalda, Yav He He Fragman (2015) ne zaman