facebook twitter Google Plus
Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı özeti: Trt 1'in ramazan ayı için özel olarak çekilmiş Dizisi AŞKIN YOLCULUĞU YUNUS EMRE dizisini hafta içi her gün Trt 1 ekranlarında sizlerle buluşacak.
Medresede yetişmiş Yunus Emre’nin nasıl olabileceği üzerinden bir senaryo geliştirdik ve Yunus Emre’yi şimdiki insanların kendileriyle özdeşleştirebileceği bir hale getirmek istedik. Etrafına karşı yüksekten bakan ve gönlü daha nurlanmamış Yunus’un Taptuk ile buluşmasını anlatıyoruz. Taptuk’un ona verdiği nasihatlerle doğru yolu nasıl bulduğunu ve normal bir insandan Yunus Emre’ye nasıl geçtiği göstermeye çalıştık. Senaryomuz Taptuk Emre, Yunus Emre ve Molla Kasım üçgeninde geçiyor. Seyirci, dizide kendisinden de önemli parçalar bulacak. Çünkü hepimizin nefsi var ve hepimiz onunla iyi kötü savaşıyoruz. Burada da izleyecekleri kendilerinden bir parça. Biz sadece başka bir dünyanın içinde seyirci için kurguladık.

Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran salı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı Yorumları (0)
Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yunus Emre ,Yunus Emre dizisi,Yunus Emre dizi özeti,Yunus Emre fragmanı,Yunus Emre yeni bölüm fragmanı,Yunus Emre trt 1 fragmanı,Yunus Emre dizi oyuncuları, Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı ne zaman yayınlanacak, Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı hangi gün yayınlanacak, Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı hangi kanalda, Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı saat kaçta, Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı neler olacak, Yunus Emre 4. Bölüm Fragmanı 23 Haziran Salı özeti