facebook twitter Google Plus
Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı özeti: Medresede yetişmiş Yunus Emre’nin nasıl olabileceği üzerinden bir senaryo geliştirdik ve Yunus Emre’yi şimdiki insanların kendileriyle özdeşleştirebileceği bir hale getirmek istedik. Etrafına karşı yüksekten bakan ve gönlü daha nurlanmamış Yunus’un Taptuk ile buluşmasını anlatıyoruz. Taptuk’un ona verdiği nasihatlerle doğru yolu nasıl bulduğunu ve normal bir insandan Yunus Emre’ye nasıl geçtiği göstermeye çalıştık. Senaryomuz Taptuk Emre, Yunus Emre ve Molla Kasım üçgeninde geçiyor. Seyirci, dizide kendisinden de önemli parçalar bulacak. Çünkü hepimizin nefsi var ve hepimiz onunla iyi kötü savaşıyoruz. Burada da izleyecekleri kendilerinden bir parça. Biz sadece başka bir dünyanın içinde seyirci için kurguladık. Yunus Emre 3 mayıs 2016 salı günü akşamı trt 1 ekranlarında yer alacak.
Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yunus Emre ne zaman,Yunus Emre hangi kanalda,Yunus Emre yeni bölüm fragmanı,Yunus Emre son bölüm fragmanı,Yunus Emre oyuncu kadrosu,Yunus Emre Aşkın Yolculuğu fragmanı, Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yunus Emre 42. Bölüm Fragmanı özeti