facebook twitter Google Plus
Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı özeti: Medresede yetişmiş Yunus Emre’nin nasıl olabileceği üzerinden bir senaryo geliştirdik ve Yunus Emre’yi şimdiki insanların kendileriyle özdeşleştirebileceği bir hale getirmek istedik. Etrafına karşı yüksekten bakan ve gönlü daha nurlanmamış Yunus’un Taptuk ile buluşmasını anlatıyoruz. Taptuk’un ona verdiği nasihatlerle doğru yolu nasıl bulduğunu ve normal bir insandan Yunus Emre’ye nasıl geçtiği göstermeye çalıştık. Senaryomuz Taptuk Emre, Yunus Emre ve Molla Kasım üçgeninde geçiyor. Seyirci, dizide kendisinden de önemli parçalar bulacak. Çünkü hepimizin nefsi var ve hepimiz onunla iyi kötü savaşıyoruz. Burada da izleyecekleri kendilerinden bir parça. Biz sadece başka bir dünyanın içinde seyirci için kurguladık. Yunus Emre 17 mayıs 2016 salı günü akşamı trt 1 ekranlarında yer alacak.
Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Özlem

Her bölümü 2 kere izliyorum. Harika bi dizi inşallah bu sezon final olmaz çok severek izliyorum. Ve heyecanla izledim tek dizi böyle dizelere çok ihtiyaç var. TRT den yine benzer dizeler bekliyoruz. Yapımda emeği geçen herkese çok sağolun.


Anahtar kelimeler: Yunus Emre ne zaman,Yunus Emre hangi kanalda,Yunus Emre yeni bölüm fragmanı,Yunus Emre son bölüm fragmanı,Yunus Emre oyuncu kadrosu,Yunus Emre Aşkın Yolculuğu fragmanı, Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yunus Emre 43. Bölüm Fragmanı özeti