facebook twitter Google Plus
Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı özeti: Medresede yetişmiş Yunus Emre’nin nasıl olabileceği üzerinden bir senaryo geliştirdik ve Yunus Emre’yi şimdiki insanların kendileriyle özdeşleştirebileceği bir hale getirmek istedik. Etrafına karşı yüksekten bakan ve gönlü daha nurlanmamış Yunus’un Taptuk ile buluşmasını anlatıyoruz. Taptuk’un ona verdiği nasihatlerle doğru yolu nasıl bulduğunu ve normal bir insandan Yunus Emre’ye nasıl geçtiği göstermeye çalıştık. Senaryomuz Taptuk Emre, Yunus Emre ve Molla Kasım üçgeninde geçiyor. Seyirci, dizide kendisinden de önemli parçalar bulacak. Çünkü hepimizin nefsi var ve hepimiz onunla iyi kötü savaşıyoruz. Burada da izleyecekleri kendilerinden bir parça. Biz sadece başka bir dünyanın içinde seyirci için kurguladık. Yunus Emre 24 mayıs 2016 salı günü akşamı trt 1 ekranlarında yer alacak.
Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Özlem

Ya nasıl final olur izlediğim tek dizi aglayasim var valla bizi teffekure daldiran tek diziydi bitmesiiiiiiin neeee oluuuuuur.


Anahtar kelimeler: Yunus Emre ne zaman,Yunus Emre hangi kanalda,Yunus Emre yeni bölüm fragmanı,Yunus Emre son bölüm fragmanı,Yunus Emre oyuncu kadrosu,Yunus Emre Aşkın Yolculuğu fragmanı, Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yunus Emre 44. Bölüm Fragmanı özeti